Welcome

MORE
לסטודיו למיתוג חנויות
ומרחבים מעוררי השראה

לבעלי/ות חנויות רחוב בוטיק ואונליין שרותי עיצוב שיתאימו וישדרגו את החנות שלכם בשיטה המתאימה לכיס שלכם ומבוססת על נסיון והבנה בעיצוב ומסחור.

Email

050-7880231

השרותים שלנו

בואו ליצור ביחד!
ב-More, אנחנו לא רק מעצבים; אנחנו יוצרים חוויות. נרים את המותג שלך, נשנה את החלל שלך ונתן לסיפור שלך להתפתח איתנו. צרו איתנו קשר עוד היום !

proud-young-woman-preparing-lot-packages-her-office-shop_0001_box_mockup_design_packaging_visualization_virtual_box_prot

מיתוג וגרפיקה

חיזוק זהות המותג שלך עם שירותי עיצוב גרפי מתקדמים. החל מלוגו ושפה שתשאיר רושם מתמשך ועד להנחיות מגובשות של המותג, אנו מחדירים לכל אלמנט את הסיפור הייחודי שלך. תגי מחיר, שילוט, רולאפים, מדבקות חלון, פרסום ברשתות חברתיות , אתר אינטרנט ועוד.

proud-young-woman-preparing-lot-packages-her-office-shop_0000_store-display-showcasing-array-merchandise-colorful-clothe

עיצוב מסחרי

הפוך את המרחב הפיזי שלך לסביבה שובת לב. יצירת חוויות סוחפות בחנות אשר מהדהדות עם המותג שלך ומושכות לקוחות ברמה עמוקה יותר. פעם בחודש סידור החנות לפי פרמטרים שונים כגון: מלאי, מבצעים, צבעוניות, טרדנים ועוד.

proud-young-woman-preparing-lot-packages-her-office-shop

הדרכת עובדים

הדרכה של העובדים בחנות לעבודה נכונה ברצפת המכירה . חשיבות הניווט הנוח ללקוחות |  שמירה על סידור חנות | שמירה ודגש על חווית לקוח | איך להיות שגרירים של המותג?

שרות אידיאלי עבור:

30% הנחה ללקוחות חדשים
שרותי עיצוב גרפי ואתרים לחנות שלך

צריכים שרותי עיצוב גרפי? שילוט, מדבקות, רשתות חברתיות, קטלוגים השאירו פרטים ונחזור עם הצעת מחיר שווה!

יצירת חוויה קמעונאית מגובשת:
שילוב מיתוג, מסחור חזותי ועיצוב גרפי

בנוף הקמעונאי התחרותי של ימינו, אספקת חווית לקוח חלקה ומשכנעת היא חשיבות עליונה. כדי להשיג זאת, קמעונאים חייבים ליישר שלושה מרכיבים מרכזיים: מיתוג, שיווק חזותי ועיצוב גרפי. כאשר דיסציפלינות אלו פועלות בהרמוניה, הן יוצרות סביבה מגובשת וסוחפת המהדהדת ללקוחות ומחזקת את זהות המותג. מיתוג מבסס את הבסיס - ערכי הליבה, האישיות וההבטחה שהחנות מגלמת. סחורה חזותית מביאה את זהות המותג הזו לחיים בתוך המרחב הפיזי, תוך שימוש בתצוגות מוצרים יצירתיים, תאורה ופריסות חנויות כדי לרתק לקוחות ולהנחות את המסע שלהם. עיצוב גרפי קושר הכל יחד, ומבטיח ייצוג עקבי ומושך מבחינה ויזואלית של המותג על פני שילוט, אריזה וחומרי שיווק.

נעים להכיר

נעים מאד שמי מורן ואני הבעלים הגאה של more ושל סטודיו לעיצוב גרפי ואתרים ב 5 שנים האחרונות. לפני שפתחתי את העסק שלי אפשר לומר שהייתי בתחום העיצוב מהרגע שיצאתי מבטנה של אימי. בחיי הבוגרים ניהלתי שני סניפים של רשתות קמעונאיות מהגדולות והמפורסמות בשוק. שם עסקתי בניהול החנות, העובדים המלאי וכמובן כמובן סידור החנות למיקסום המכירות ושרות הלקוחות. משם הדרך לעיצוב גרפי הייתה חלקה וביליתי 11 שנה בחברה גדולה שכולכם מכירים שם עיצבתי את מיטב חומרי השיווק של הרשת ושל לקוחות החברה מחול לגבולות ארצנו, כלה בעיצובי ביגוד ועד לעיצובי אריזות ומעמדי חנויות להצגת הסחורה בצורה הכי מסחרית ונכונה לקהל, בזמן זה גם למדתי ייעוץ עסקי והרחבתי את סט הכלים שלי שבעזרתו נכנסתי לעולם של הבנה עמוקה יותר במה זה אומר לנהל עסק מהפן הפיננסי והשיוקי , כל אלו הובילו אותי להיות בעלת עסק מצליח בתחום הייעוץ והעיצוב.

בשנים האחרונות כולנו חווים קשיים כאלה ואחרים ובדידות גדולה בעסקים עצמאיים, זה התחיל בתקופת הקורונה וחבישת מסיכות עם פחד גדול של אנשים לצאת מהבתים ולרכוש, שם התחלתי את הקריירה של סטודיו העיצוב שלי לאתרי אונליין, לכל העסקים שהתחילו למכור את מרכולתם באינטרנט.
היום אני מציעה לבעלי חנויות בוטיק את שרותי העיצוב שלי המבוססים על ניסיון רב והבנה באייך לעצב לעסק כזה. יחד איתי יש מנהלת מסחור מומחית בתחומה ב- 20 שנה האחרונות בחברות הכי גדולות בעולם במסחור החזותי ושיפור ניווט הלקוח בחנות, שיחה אחת איתה וכבר מרגישים את הפרפרים בבטן שעולים משיחה עם מקצוענית. יש לי גם להתגאות באיש טכני ובונה אתרים מהשורה הראשונה שיכול לבנות אתרי מכירה אונליין שיעשו שרות מדהים לחנות שלכם וגם ידאג לתחזוקת האתר ופרסום שלו.

מה מיוחד בשרות שלנו?
זה מותאם לתקציב שלכם! תגידו לי כמה תרצו להשקיע ואני אייעץ לכם לאן ואיך להפנות את ההשקעה הזו.
זה יכול להיות מדבקת חלון חדשה, מיתוג חדש, פרסום ברשתות חברתיות, נוכחות דיגיטלית באתר, רולאפ מושך, השקה לחנות ועוד.

אחרי שתקבעו איתי שיחה אגיע לבית העסק שלכם ונבחן ביחד את הצרכים, נפרוש אותם קדימה כתוכנית ברורה
ומה שנקרא "נעשה ונצליח" !

כמה מילים שחובה לקרוא :

נשמח להכיר את החנות שלכם, צרו קשר ונקבע פגישה

paper-shopping-packages-background

מה תרצו לחנות שלכם?